XVII-wieczna korona królewska została zdjęta z wieży bazyliki Mariackiej w Krakowie. Będzie odnowiona
2 lat temu
Zdjęcie: Opoka
XVII-wieczna korona królewska została zdjęta w czwartek z wieży bazyliki Mariackiej w Krakowie i trafiła do pracowni konserwatorskiej. Na swoje miejsce powinna wrócić we wrześniu.
Powiązane
Anielska moc
1 godzina temu
Słowo do Słowa, 25 czerwca 2026
3 godzin temu
Czy papież odwiedzi Amerykę Łacińską w listopadzie?
5 godzin temu
Biskupi z Hongkongu i Makau o odnowie Kościoła
5 godzin temu
Polecane
Konkurs AdaptUrsynów – podsumowanie pierwszej edycji
4 godzin temu


















