W szpitalu w Łodzi urodziły się piąte w tym roku trojaczki
2 lat temu
Zdjęcie: Opoka
W Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi urodziły się piąte w tym roku trojaczki. W marcu przyszły tam na świat czworaczki. Dla położników ciąże mnogie są wyzwaniem, bo wiążą się z ryzykiem powikłań.
Powiązane
Anielska moc
2 godzin temu
Słowo do Słowa, 25 czerwca 2026
4 godzin temu
Czy papież odwiedzi Amerykę Łacińską w listopadzie?
6 godzin temu
Biskupi z Hongkongu i Makau o odnowie Kościoła
6 godzin temu
Polecane
Konkurs AdaptUrsynów – podsumowanie pierwszej edycji
5 godzin temu


















