Skradziona w czasie wojny „Madonna z Dzieciątkiem” powróciła z Japonii
2 lat temu
Zdjęcie: Opoka
Podczas uroczystości przekazania obrazu „Madonna z Dzieciątkiem” do zbiorów Muzeum Książąt Lubomirskich szef MKiDN prof. Piotr Gliński powiedział, iż to jest pierwszy przypadek, iż strata wojenna wraca z Japonii.
Powiązane
Anielska moc
2 godzin temu
Słowo do Słowa, 25 czerwca 2026
4 godzin temu
Czy papież odwiedzi Amerykę Łacińską w listopadzie?
6 godzin temu
Biskupi z Hongkongu i Makau o odnowie Kościoła
6 godzin temu
Polecane
Konkurs AdaptUrsynów – podsumowanie pierwszej edycji
5 godzin temu


















