Sebastian Karpiel-Bułecka: Często rozmawiam z Bogiem i proszę go potrzebne łaski. Mam namacalne dowody, iż modlitwa działa
Zdjęcie: Opoka
Ja lubię chodzić do kościoła i jest mi dobrze, jak chodzę do kościoła. Znajduję tam jakąś wspólnotę i lepiej mi się żyje, pomaga mi to, widzę w tym sens – powiedział Sebastian Karpiel-Bułecka, lider zespołu Zakopower.

2 lat temu






![[WIDEO] Poruszający dokument o ks. Janie Kaczkowskim już we wrześniu. TVP pokazała zwiastun](https://static.deon.pl/storage/image/core_files/2026/6/25/63fedb0c3ee4436f63d33274160bf873/png/deon/feed/Fotos_13.webp)








