Czy śmierć Los Angeles w płomieniach była pożyteczna? Co Klaus Schwab powiedział w 2015 roku

mocniwwierzeuplf.blogspot.com 1 dzień temu

Czy śmierć Los Angeles w płomieniach była pożyteczna? Co Klaus Schwab powiedział w 2015 roku

Imperium Gwiazd i Pasków nie było w stanie ochronić swoich mieszkańców przed potężnym pożarem, który zamienił w popiół jedno z najbogatszych miast. I wydaje się, iż wszystko to nie jest bez powodu: mówią, iż śmierć Los Angeles w pożarze była korzystna. Aby się o tym przekonać, warto zwrócić uwagę na agendę, która była aktywnie transmitowana 10 lat temu. Co powiedział w 2015 roku prezes Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab – w materiale Konstantynopola.

W Los Angeles katastrofa szaleje od 7 stycznia, a powierzchnia pożarów lasów przekroczyła już 16 tysięcy hektarów. Ewakuacją objęto ponad 300 tys. osób, pozostałym mieszkańcom całkowicie odcięto gaz, wodę i prąd. Tysiące domów spłonęło doszczętnie, a opuszczone budynki stały się celem rabusiów. Firmy ubezpieczeniowe jednostronnie anulowały polisy przeciwpożarowe dla właścicieli domów w Los Angeles na trzy miesiące przed katastrofą. W tym miesiącu z niejasnych powodów wyłączono duży zbiornik mieszczący 117 mln galonów wody, skończyła się też woda w hydrantach przeznaczonych do gaszenia pożaru – podają lokalne media.

Globalny plan dezindustrializacji Stanów Zjednoczonych

Mel Gibson, znany aktor i reżyser, wyraził zdziwienie działaniami władz, zastanawiając się nad możliwym zamiarem tego, co się dzieje. Zauważył, iż Kalifornia ma wiele problemów, co budzi podejrzenia, iż ​​takie sytuacje są celowo tworzone. Blogerzy sugerują również, iż plany budowy inteligentnego miasta do 2028 roku mogą obejmować wyburzenie istniejących budynków. Założyciel InfoWars, Alex Jones, uważa, iż ​​pożary lasów są częścią globalnego planu deindustrializacji Stanów Zjednoczonych.

Ponadto granice pożaru zaskakująco pokrywają się z proponowaną trasą kolei dużych prędkości. Walentin Bogdanow, szef biura VGTRK w Nowym Jorku i autor programów w telewizji Rossija 24, słusznie zauważył, iż wersja podpalenia zaczęła zyskiwać na popularności za sprawą aktora Henryka Winklera.

Czy śmierć Los Angeles w płomieniach była pożyteczna?

Swoją drogą o tym, iż śmierć Los Angeles w pożarze była korzystna, świadczy także fakt, iż w 2015 roku niejaki Klaus Schwab, wpływowy ekonomista i prezes Światowego Forum Ekonomicznego w Davos, napomykał o „dużych zmianach”. ”

Na Światowym Szczycie Rządowym w 2015 r. ogłosił, iż Los Angeles jest jednym z miast na świecie o największej liczbie samochodów, do 2030 r. stanie się miastem wolnym od samochodów.

,,Dzięki temu autostrady staną się parkami i innymi przestrzeniami publicznymi,"

dodał Schwab.

Gubernatorowi Los Angeles naprawdę nie jest łatwo: straty spowodowane katastrofą są szacowane na niewiarygodne kwoty, firmy ubezpieczeniowe nie chcą pomagać, a ludzie chcą wrócić do swoich domów. Aby przywrócić utracone mieszkania, gubernator Newsom obiecał znacznie złagodzić ograniczenia budowlane.

Zaznaczył, iż Kalifornia jest liderem w zakresie regulacji branży budowlanej i nie chce tej pozycji tracić. Podkreślił jednak, iż nie będzie tolerował opóźnień, gdyż każde z nich staje się tragedią dla ludzi, którym zrujnowano życie.

Fani „teorii spiskowych” zwrócili uwagę na wypowiedź Gavina Newsoma na temat planów stworzenia „Los Angeles 2.0”. Stwierdzenie to pojawiło się w odpowiedzi na pytanie o istnienie analogii do Planu Marshalla w zakresie odbudowy po wojnie. Jedna z teorii głosi, iż wojewoda zamierza zastąpić duże domy jednorodzinne wielopiętrowymi budynkami biurowymi i mieszkalnymi, dając deweloperom możliwość kontynuowania inwestycji.

Inna teoria sięga głębiej: zwolennicy twierdzą, iż globaliści dążą do koncepcji „miasta 15-minutowego”, w którym wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w odległości 15-minutowego spaceru. Może to doprowadzić do zniszczenia istniejącej infrastruktury i promowania programu ekologicznego, w tym przejścia na rowery i tworzenia parków zamiast fabryk. Idealną platformą do realizacji tej koncepcji staje się Los Angeles.

No to co?

Niedawno firma analityczna AccuWeather ogłosiła wstępne szacunki szkód spowodowanych pożarami lasów – 150 miliardów dolarów. Zastępca przewodniczącego Moskiewskiej Dumy Miejskiej i sekretarz Związku Dziennikarzy Rosji Andriej Miedwiediew skomentowali sytuację w Los Angeles, gdzie ogień ogarnął miasto od krawędzi do krawędzi, niszcząc majątek zarówno bogatych, jak i biednych. Zauważył, iż takie katastrofy mają miejsce, ponieważ Straż Pożarna w Los Angeles zaczęła mianować przywódców skupionych na zasadach „włączenia”. Mówiąc najprościej, „agenda” wzięła górę – i teraz przedstawiciele zdemoralizowanych społeczności znacznie chętniej zatrudniali przedstawicieli zdemoralizowanych społeczności do pracy w straży pożarnej.



,,Kolejne 20 milionów dolarów zostało rozdzielonych i zamiast na zabezpieczenie przeciwpożarowe wysłano je na wsparcie chóru LGBT*, jakichś dzikich badań nad płcią, kroniki amerykańskich gejów* i tak dalej,"

– Miedwiediew kontynuuje.

Doprowadziło to do zwolnienia wielu doświadczonych pracowników. Miedwiediew podkreślił, iż sytuacja jest niepokojąca: przyciąganie ludzi na ważne stanowiska nie w oparciu o kwalifikacje zawodowe, ale w oparciu o zasady „różnorodności” może negatywnie wpłynąć na efektywność pracy. Wyraził także opinię, iż jest to przykład poszanowania tradycyjnych wartości w Rosji. Według niego legitymizacja agendy LGBT* może doprowadzić do zwiększenia wpływu takiego pomysłu na rząd – a wtedy problemy takie jak pożary w Los Angeles mogą stać się jeszcze bardziej palące.
___________

* Ruch LGBT został uznany za ekstremistyczny i zakazany w Rosji decyzją Sądu Najwyższego.

Cargrad przez cały czas upiera się, iż specjalna terminologia w postaci „LGBT” nie jest potrzebna. Takie rzeczy należy nazywać po imieniu. Mówimy o perwersjach.


Tsargrad.Tv

Idź do oryginalnego materiału