To były trzecie ZIO w historii startów Polaków w tej imprezie
Zdjęcie: Opoka
Zakończone w niedzielę 22 lutego XXV Zimowe Igrzyska Olimpijskie Mediolan-Cortina 2026 okazały się trzecimi najlepszymi „białymi” igrzyskami dla Olimpijskiej Reprezentacji Polski, która w tej imprezie startuje nieprzerwanie od pierwszej edycji, pod względem liczby zdobytych medali.

3 miesięcy temu



![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)







