W Wielką Sobotę 4 kwietnia w katedrze od godz. 12:00 co pół godziny do godz. 17:00 odbywało się święcenie potraw na stół wielkanocny. W kościele św. Małgorzaty na Śródce święcenie potraw odbyło się o godz. 16:00.
Więcej zdjęć: Zobacz galerię!
Fot. Karol Jeliński, Jan Jeliński






![„Szklanka dobrej rozmowy”: Bóg przychodzi inaczej, niż się spodziewasz [+WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/slider-do-misyjne-pl.png)









