Samorządy, organizujące drugą lekcję religii w tygodniu nie dostaną rekompensaty. „Nie ma żadnej przestrzeni”
Zdjęcie: Opoka
Minister edukacji Barbara Nowacka w rozmowie z Serwisem Samorządowym PAP podkreśliła, iż nie ma przestrzeni na rekompensaty dla samorządów za świadome decyzje dotyczące zorganizowania dodatkowej lekcji religii. Od września zajęcia realizowane są w wymiarze 1 godziny tygodniowo.

4 miesięcy temu



![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)







