Miała być martwa strefa, a miasto dalej trwa. Ukraiński biskup: „Bóg nie opuszcza swojego ludu”
Zdjęcie: Opoka
Ta zima jest jedną z najgorszych w całej wojnie, która na naszym terytorium trwa od 2014 roku, jednak modlimy się o nawrócenie serc, ponieważ nawrócenie człowieka przynosi życie i przynosi pokój – mówi biskup Maksym Riabucha z Kościoła greckokatolickiego na Ukrainie przed czwartą rocznicą rosyjskiej inwazji.

4 miesięcy temu



![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)







