Ks. Teodor Sawielewicz zawiesza działalność w sieci. Będzie wikariuszem we Wrocławiu
Zdjęcie: Opoka
„Decyzją moich przełożonych zostałem posłany do posługi jako wikariusz w parafii pw. NMP Matki Kościoła we Wrocławiu od 1 marca 2026 r. Przyjmuję to zadanie z wiarą i w duchu miłości do Kościoła” – poinformował w imieniu ks. Teodora Sawielewicza w mediach społecznościowych Zespół Teobańkologii.

3 miesięcy temu



![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)







