22 lutego przeżywaliśmy już trzeci zjazd do seminarium na modlitwę Liturgia Godzin ministrantów i lektorów z dekanatów lubelskich oraz świdnickiego. Nasze seminarium odwiedziło 70 ministrantów wraz z 17 księżmi, duszpasterzami LSO. Takie wydarzenia nie tylko jednoczą wspólnoty Ministranckie z parafii naszej archidiecezji ale także są momentem „zaczerpnięcia” przeżyć z formacji duchowej naszych alumnów. Droga życiowa w podążaniu za Jezusem Chrystusem nie straciła na swojej sile i aktualności. Wybierają ją nie tylko Alulmni formujący się ku kapłaństwu ale także wybierają Ją Ci ,którzy służą liturgicznie w naszych parafiach jako ministranci. W czasie naszego spotkania towarzyszył nam Bp Mieczysław Cisło, który był wieloletnim wychowawcą seminaryjnym.
Powiązane
Kapłan zamordowany w Sudanie Południowym
47 minut temu
Tusk zacytował Jana Pawła II. Opublikował wpis
1 godzina temu
Ropczyce. Caritas zwiększa liczbę miejsc w CIS
1 godzina temu
Polecane
„Kowal zawinił Cygana powiesili”
1 godzina temu
Zapora w Siarzewie nie powstanie? Jest decyzja sądu
4 godzin temu











































