„Bez żalu i wahania" – były rektor anglikańskiego seminarium w Oxfordzie został katolikiem
4 miesięcy temu
Zdjęcie: Opoka
Robin Ward, były rektor seminarium St. Stephen's House w Oksfordzie, które kształciło pokolenia anglikańskich księży, ogłosił, iż wstępuje do Kościoła katolickiego.
Powiązane
Moc słowa i dotyku – jak uzdrowienie prowadzi nas do służby
1 godzina temu
Słowo do Słowa, 27 czerwca 2026
4 godzin temu




![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)







