Wisła skuta lodem. W czwartek rusza akcja lodołamania
4 miesięcy temu
Zdjęcie: Opoka
Na odcinku ujściowym Wisły w czwartek ma się rozpocząć akcja lodołamania prowadzona przez Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku. Chodzi o przygotowanie koryta rzeki na spodziewany spływ lodu z południa kraju i zapobieganie powstawaniu niebezpiecznych zatorów lodowych.
Powiązane
Słowo do Słowa, 27 czerwca 2026
8 godzin temu




![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)




