W niedzielę w Warszawie Święto Dziękczynienia. Skąd wzięła się ta idea?
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
W pierwszą niedzielę czerwca tysiące ludzie pielgrzymuje do Świątyni Opatrzności Bożej. Niosą w sercach dziękczynienie i wiarę, iż Boża Opatrzność kieruje ich losami i historią Polski. Historia tej nietypowej pielgrzymi rozpoczyna się w 1792 roku...
Powiązane
Wyrok to nie koniec. Więźniowie zdobywają dyplomy na KUL
2 godzin temu
Bp Krzysztof Chudzio koadiutorem diecezji rzeszowskiej
2 godzin temu
Szukasz Kościoła idealnego? Rozczarujesz się [FELIETON]
2 godzin temu
Polecane
Hyperliquid zwolnił, ale zaraz odbije? Dwa ważne sygnały
2 godzin temu






![Szukasz Kościoła idealnego? Rozczarujesz się [FELIETON]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/09/dnk-photo-PdXqqLO6jtw-unsplash-e1758086660125.jpg)








