USA redukują liczebność wojsk na wschodniej flance NATO. Co z Polską?
7 miesięcy temu
Zdjęcie: Opoka
Stany Zjednoczone poinformowały Rumunię i inne państwa NATO, iż postanowiły zredukować liczebność amerykańskich wojsk na wschodniej flance Sojuszu w Europie – ogłosiło w środę ministerstwo obrony w Bukareszcie. W Rumunii pozostanie około 1 tys. żołnierzy USA - dodano.
Powiązane
Słowo do Słowa, 28 czerwca 2026
2 godzin temu
Polecane
Najpopularniejsze kryptowaluty wśród inwestorów
3 godzin temu
Lekarze podejrzewali raka mózgu. Znaleźli coś innego
7 godzin temu



![Bilans ofiar śmiertelnych trzęsień ziemi w Wenezueli wzrósł do 1430 [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13068181.jpg)




.webp)







