Toksyczny dym nad Teheranem. Władze apelują o pozostawanie w domach
3 miesięcy temu
Zdjęcie: Opoka
Władze Teheranu wezwały mieszkańców irańskiej stolicy do pozostania w domach z powodu niebezpiecznego stężenia toksycznych gazów, które pojawiły się nad miastem po niedzielnych nalotach USA i Izraela na magazyny ropy naftowej – podały irańskie media.
Powiązane
Słowo do Słowa, 27 czerwca 2026
1 godzina temu
Polecane
Dlaczego Bitcoin ma kryzys? Wyjaśniamy!
6 godzin temu


![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)







