Stany Zjednoczone zbombardowały składy pocisków przeciwokrętowych w pobliżu cieśniny Ormuz
Zdjęcie: Opoka
Dwutonowe bomby penetrujące spadły na podziemne składy ulokowane wzdłuż cieśniny – poinformowało Dowództwo Centralne USA (CENTCOM). Waszyngton podaje, iż kilka państw wesprze operację odblokowania Ormuzu. Taką gotowość zgłosiły Zjednoczone Emiraty Arabskie.

3 miesięcy temu
![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)








