
W naszym Ośrodku Misyjnym panuje wielka radość, ponieważ sezon wakacyjnych odwiedzin misjonarzy ruszył na dobre.
Korzystając z czasu urlopów i pobytu w domach rodzinnych, misjonarze chętnie zaglądają w nasze progi. Dla nas wszystkich to wyjątkowa okazja do bezpośrednich spotkań i serdecznych rozmów o aktualnej sytuacji na misjach, realizowanych projektach, a także o codziennych potrzebach i radościach, które towarzyszą im w pracy misyjnej.
Dzisiaj nasz Ośrodek tętni wyjątkową energią, ponieważ gościmy wspaniałe grono misjonarzy: ks. Andrzeja Reuta (Zambia), ks. Józefa Czerwińskiego (Malawi), ks. Czesława Lenczuka (Malawi), s. Beatę Bienias (Nazaret, Izrael), ks. Artura Bartola (Kamerun), s, ks. Michaela Mbandama (Inspektor w Zambii), a także goście z prokury misyjnej w Turynie we Włoszech: Ks. Lucę Barone i Marco Faggioli, nieobecnych na zdjęciu: ks. Sławomiar Drapiewskiego (Brazylia), ks. Piotra Gozdalskiego (Zambia). Obecni na zdjęciu jesteśmy również my pracownicy Ośrodka, ks. Marian Kulig (w przeszłości pracujący w RPA) i nasi nowo wyświęceni księża: ks. Bwalya i ks. Godfrey.

![Czy Kościół powinien zmienić nauczanie dotyczące antykoncepcji? [KOMENTARZ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2020/12/thoughtful-man-woman-colleagues-hold-chins-being-concentrated-solving-problem-look-directly.jpg)















