Satanistyczne symbole i groźby na murach kościoła w Poznaniu
Zdjęcie: Opoka
W nocy doszło do aktu wandalizmu w parafii pw. Najświętszej Bogarodzicy Maryi w Poznaniu. Nieznani sprawcy wymalowali na murach znaki o charakterze satanistycznym oraz pozostawili pogróżki – poinformował proboszcz parafii, ks. dr Dariusz Madejczyk, we wpisie w mediach społecznościowych.

4 miesięcy temu



![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)




