Powiedz Bogu „FIAT” . Magnificat w Żywcu już w maju
Zdjęcie: Opoka
Już 9 maja 2026 roku w Żywcu odbędzie się druga edycja wydarzenia „Magnificat – Uwielbiaj z nami!”, które po bardzo dobrze przyjętej pierwszej odsłonie cieszy się coraz większym zainteresowanych. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 w Amfiteatrze pod Grojcem, malowniczo położonym miejscu, które sprzyja refleksji i modlitwie.

3 miesięcy temu
![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)








