„Ogień na Iran drastycznie się nasili”. Kolejne pociski spadły na Bejrut
3 miesięcy temu
Zdjęcie: Opoka
Podczas briefingu w siedzibie dowództwa amerykańskiej armii sekretarz obrony Pete Hegseth zapowiedział silniejszy ostrzał Iranu. Izrael ponownie uderzył na stolicę Libanu, Bejrut. Iran zaatakował hotel i budynki mieszkalne – podały władze Bahrajnu.
Powiązane
Słowo do Słowa, 27 czerwca 2026
2 godzin temu
Polecane
Dlaczego Bitcoin ma kryzys? Wyjaśniamy!
7 godzin temu


![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)








