„Od nienawiści chroń nas Boże!”. Dewastacja kościoła w Poznaniu
4 miesięcy temu
Zdjęcie: Opoka
„Ten kościół spłonie” – napisali nieznani sprawcy na ścianie kościoła pw. Najświętszej Bogarodzicy Maryi w Poznaniu. Oprócz pogróżek, na budynku i figurze Matki Bożej pojawiły się satanistyczne symbole.
Powiązane
Słowo do Słowa, 27 czerwca 2026
6 godzin temu




![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)




