Inicjatywa na rocznicę niepodległości: 250 godzin adoracji i 250 uczynków miłosierdzia
Zdjęcie: Opoka
Stany Zjednoczone przygotowują się do 250. rocznicy podpisania Deklaracji Niepodległości. Amerykańscy biskupi mają pomysł: wierzący są zaproszeni są do odprawienia wspólnie 250 godzin adoracji eucharystycznej i podjęcia 250 uczynków miłosierdzia w parafiach i wspólnotach na terenie kraju.

4 miesięcy temu



![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)




