Ingres abp. Richarda Motha w Westminsterze. Kościół do odwagi, nadziei i „rozpalania daru Bożego”
Zdjęcie: Nowy arcybiskup Westminster Richard Moth / Opoka
Do „rozpalania daru Bożego” i odważnego korzystania z darów Ducha Świętego w świecie, który szczególnie dziś potrzebuje nadziei wezwał wiernych nowy, dwunasty arcybiskup Westminsteru, abp Richard Moth. W sobotę 14 lutego odbył on ingres do katedry westminsterskiej.

4 miesięcy temu



![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)




