Igrzyska Europejskie: kolejne złoto i srebro polskich szermierzy
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
Florecista Michał Siess zdobył złoty, a szpadzistka Martyna Swatowska-Wenglarczyk srebrny medal w drugim dniu rywalizacji szermierzy w Igrzyskach Europejskich w Krakowie. Reprezentanci Polski mają już na swoim koncie cztery indywidualne krążki.
Powiązane
Ślepa wierność przepisom znieczula serce
2 godzin temu
Słowo do Słowa, 26 czerwca 2026
10 godzin temu
Polecane
XRP po cichu traci swoją ostatnią linię wsparcia
7 godzin temu


![Św. Josemaria Escriva – święty spraw codziennych [PATRON DNIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2022/06/Josemaria_Escriva_Olbild_von_Inge_Bruck.jpg)









