Feministki podpaliły zabytkowe kościoły w Meksyku [wideo]
Zdjęcie: Opoka
Do ataku doszło podczas marszu lewicy z okazji 8 marca. W Queretaro sprawcy użyli spreju do podpalenia drzwi świątyni. XVII-wieczny budynek jest jednym ze znaków rozpoznawczych miasta. Do podobnego aktu agresji doszło w San Luis Potosi, gdzie ucierpiała barokowa kaplica Matki Bożej Loretańskiej.

3 miesięcy temu

![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)







