Episkopat powołał Komisję ds. badania wykorzystywania seksualnego małoletnich w Kościele
Zdjęcie: Opoka
Podczas 404. Zebrania Plenarnego, Konferencja Episkopatu Polski przyjęła Zasady działania oraz Statut Komisji niezależnych ekspertów, powołanej do zbadania zjawiska wykorzystywania seksualnego osób małoletnich w Kościele katolickim w Polsce – poinformował rzecznik KEP, ks. Leszek Gęsiak SJ.

3 miesięcy temu

![Reakcja zakonnic kibicujących Brazylii stała się wiralem [WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/08/pexels-enginakyurt-15483709.jpg)




(2).webp)







