
W niedzielę w naszym oratoryjnym kościele odbyła się ważna uroczystość przyjęcia nowych ministrantów do naszej wspólnoty. Obrzęd odbył się podczas Mszy św. o 10:30, na której błogosławieństwo do posługi przyjęło 7 aspirantów, którzy od dnia dzisiejszego będę służyć jako ministranci. Po Mszy św. w Oratorium ministranci i lektorzy przekazali w różnych formach podziękowania dla swojego opiekuna ks. Mirosława Jasnosza z okazji 10-lecia przyjęcia święceń kapłańskich.
zapraszamy:










![[WIDEO] Poruszający dokument o ks. Janie Kaczkowskim już we wrześniu. TVP pokazała zwiastun](https://static.deon.pl/storage/image/core_files/2026/6/25/63fedb0c3ee4436f63d33274160bf873/png/deon/feed/Fotos_13.webp)









