4 czerwca 1989. Co się wtedy wydarzyło? Czy jest co świętować?
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
Czy 4 czerwca jest dobrą datą do świętowania? To, co się wydarzyło w Polsce w 1989 r., to słodko-gorzka lekcja. Raz po raz okazuje się, iż ci, którzy mienią się obrońcami demokracji, za nic mają zdanie społeczeństwa
Powiązane
Wyrok to nie koniec. Więźniowie zdobywają dyplomy na KUL
35 minut temu
Bp Krzysztof Chudzio koadiutorem diecezji rzeszowskiej
38 minut temu
Szukasz Kościoła idealnego? Rozczarujesz się [FELIETON]
46 minut temu
Papież z przesłaniem dla Polaków. "Wykorzystajcie je"
2 godzin temu
Polecane
Hyperliquid zwolnił, ale zaraz odbije? Dwa ważne sygnały
1 godzina temu



![Szukasz Kościoła idealnego? Rozczarujesz się [FELIETON]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/09/dnk-photo-PdXqqLO6jtw-unsplash-e1758086660125.jpg)












