- Dzisiaj III niedziela miesiąca – w naszej parafii składka inwestycyjna. Serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie i ofiarność. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00. O godz. 17.00 wspólny Różaniec.
- Dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, dziękuję za ich pracę oraz udekorowanie kościoła kwiatami. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Dobosz, Śiłka, Kwolek, Kołodziej, Kozłowski.
- Różaniec przed sumą 28 czerwca poprowadzi Róża pani Marii Myrdy.
- Dziękuję wszystkim tym, którzy się przyczynili do organizacji pikniku rodzinnego: panu Sołtysowi z Radą Sołecką, Zespołowi Caritas, Akcji Katolickiej, Dyrekcji, Nauczycielom i dzieciom z ZS w Łukawcu, Radzie Rodziców ZS w Łukawcu, Kołom Gospodyń Wiejskich w Łukawcu, Ochotniczej Straży Pożarnej w Łukawcu i członkom ŁKS Łukawiec. Dziękuję wszystkim darczyńcom i tym, którzy złożyli ofiarę do puszek. Niech dobroć i ofiarność zostanie wynagrodzona Bożym błogosławieństwem. Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę, zabawę, euforia i za wsparcie pieniężne: dochód został już przeznaczony na Zespół Szkół w Łukawcu i potrzeby leczenia Wojtka Wisza.
- W piątek, 26 czerwca, zakończenie Roku Szkolnego. Msze św. w kościołach Łukawca o godz. 8.00,
a następnie uroczystości w szkole o godz. 9.30. - Najbliższa sobota jest ostatnią w tym miesiącu. W naszym kościele modlić się będziemy w intencji wszystkich małżeństw i rodzin z naszej parafii.
Intencje mszalne (22 czerwca – 28 czerwca):
– poniedziałek (22 czerwca) – godz. 8.00:
+ Antonina Maślanka;
+ Edward Świeboda (greg. 22);
– wtorek (23 czerwca) – godz. 18.00:
+Jan Komorowski;
+ Edward Świeboda (greg. 23);
– środa (24 czerwca) – godz. 18.00:
+ Wanda, Jan, Andrzej Orłoś;
+ Edward Świeboda (greg. 24);
– czwartek (25 czerwca) – godz. 18.00
+ Paulina i Jan;
+ Edward Świeboda (greg. 25);
– piątek (26 czerwca)
– godz. 8.00 – Dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski w roku szkolnym przez Dyrekcję, nauczycieli, pracowników i uczniów ZS w Łukawcu, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę na czas wakacji;
– godz. 18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia dla całej rodziny;
+ Edward Świeboda (greg. 26);
– sobota (27 czerwca) – gpdz. 18.00
+ Władysław Wiercioch;
+ Edward Świeboda (greg. 27);
– niedziela (28 czerwca):
7.30 – O łaskę zdrowia dla Stanisława;
10.30 – W intencji parafian;
14.00 – + Paweł;
+ Edward Świeboda (greg. 28);
















