Zginęła 11-letnia dziewczynka. Zatrzymano 12-latkę
6 miesięcy temu
Zdjęcie: Opoka
W sprawie zabójstwa 11-letniej dziewczynki w Jeleniej Górze zatrzymano 12-latkę, która może mieć związek z tym zdarzeniem – poinformowała PAP prokuratura. Ofierze zadano rany ostrym narzędziem. Sprawą ma zająć się we wtorek sąd rodzinny.
Powiązane
Polecane
Ryzyko drastycznie teraz wzrasta. "Wstęp" do raka
1 godzina temu
Potrzeba pilnych zmian. Tysiące Polek czeka
3 godzin temu


![Mamy nowego biskupa. Ks. Przemysław Szulc przyjął święcenia biskupie w Pelplinie [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-26627055.jpg)



.webp)









