Zełenski: przeprowadziłem bardzo dobrą rozmowę z Trumpem

1 tydzień temu
Zdjęcie: Opoka


Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski poinformował, iż przeprowadził bardzo dobrą rozmowę telefoniczną z prezydentem USA Donaldem Trumpem, która dotyczyła m.in. zakończenia wojny Rosji przeciw Ukrainie.
Idź do oryginalnego materiału