Od dziś aż do poniedziałku wielkanocnego, dzięki życzliwości Uniwersytetu Opolskiego – duża wdzięczność – możemy korzystać z parkingów uczelni.
Zatrzymaj się na Triduum u jezuitów
jezuici.opole.pl 2 miesięcy temu
Od dziś aż do poniedziałku wielkanocnego, dzięki życzliwości Uniwersytetu Opolskiego – duża wdzięczność – możemy korzystać z parkingów uczelni.
Powiązane
Pamiętać
48 minut temu
6 dni chwały i uwielbienia w Starym Sączu
54 minut temu
Kielce: 100 tys. zł dla ofiar kataklizmu w Wenezueli
1 godzina temu
Czerń
1 godzina temu
Polecane
INFORMACJA O ZANIECZYSZCZENIU POWIETRZA – 26.06
3 godzin temu
















