W pierwszym tygodniu września bieżącego roku zakończyły prace związane z malowaniem kaplicy w dolnej części naszego kościoła. Zostały pomalowane na biało ściany i sufit, a filary i parapety zostały wyłożone szarym tynkiem mozaikowym. Zostały również poddane czyszczeniu mosiężne kinkiety i żyrandole. Będą jeszcze zamontowane kamienne parapety nad grzejnikami. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Dobrodziejom, Wykonawcom i Osobom zaangażowanym w remont oraz Paniom z Koła Żywego Różańca i Parafialnej Akcji Charytatywnej za przeprowadzone po remoncie prace porządkowe. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii:
Kadry z czasu remontu:
Po remoncie:




![Bilans ofiar śmiertelnych trzęsień ziemi w Wenezueli wzrósł do 1430 [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13068181.jpg)



![Pojechali turystycznie i ekologicznie. Za nami 12. Dolnośląski Rajd o Kropelce [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/12-Dolnoslaski-Rajd-o-Kropelce-2026.06.27a-1.jpg)







