W czwartek, 11 czerwca na zakończenie oktawy Bożego Ciała, w katedrze poznańskiej odprawiona została Msza św., której przewodniczył ks. Paweł Białczyk. Po liturgii celebrans poprowadził procesję eucharystyczną wokół placu katedralnego. Uroczystość zakończyła się spotkaniem w ogrodzie na probostwie.
Więcej zdjęć: Zobacz galerię!
Fot. Karol Jeliński / Jan Jeliński


![Leon XIV Eucharystia sakramentem jedności i zadatkiem królestwa Bożego [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13060272.jpg)













