ZAKOŃCZENIE OKTAWY BOŻEGO CIAŁA – 11.06.2026

katedra.archpoznan.pl 1 tydzień temu

W czwartek, 11 czerwca na zakończenie oktawy Bożego Ciała, w katedrze poznańskiej odprawiona została Msza św., której przewodniczył ks. Paweł Białczyk. Po liturgii celebrans poprowadził procesję eucharystyczną wokół placu katedralnego. Uroczystość zakończyła się spotkaniem w ogrodzie na probostwie.

Więcej zdjęć: Zobacz galerię!

Fot. Karol Jeliński / Jan Jeliński

Idź do oryginalnego materiału