W dniu 26 i 27 grudnia Misie Pana z przedszkola Sióstr Służebniczek powędrowały po wiosce Kosienice i ogłaszały dobrą nowinę, iż Pan Jezus się narodził w stajence, w żłóbku w Betlejem, a także w każdym ludzkim sercu. Śpiewały radośnie kolędy z ludźmi przypominając o tradycji kolędowania.














![Piłkarze z Ekwadoru uklękli na boisku, by dziękować Bogu za zwycięstwo z Niemcami [+WIDEO]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13064712.jpg)











