Ksiądz Arcybiskup Stanisław Budzik zaprasza na doroczny odpust Matki Bożej Katedralnej połączony z procesją różańcową w piątek 3 lipca, o godz. 19.00.
We wtorek alumni skończą sesję egzaminacyjną i rozpoczną się wakacje. Dziękujemy za modlitwę w czasie zdawania egzaminów przez alumnów i polecamy modlitewnej pamięci ich wakacyjne posługi i wypoczynek.
W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca – dzień modlitwy o nowe powołanie i za powołanych oraz pierwszy piątek miesiąca. Szczególnie w tych dniach prosimy o modlitwę w intencji kandydatów zgłaszających się do naszego seminarium.
Po Eucharystii można w zakrystii zamawiać intencje Mszy św. sprawowanych w naszym kościele. Są wolne intencje na sierpień i wrzesień.