Wieczór z Maryją w Kodniu. Wspólnota Sychar zaprasza małżonków przeżywających kryzys
Zdjęcie: Opoka
W sobotę 20 czerwca w Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej – Królowej Podlasia, Matki Jedności odbędzie się wyjątkowe spotkanie modlitewne organizowane przez Wspólnotę Trudnych Małżeństw Sychar. „Wieczór z Maryją” skierowany jest szczególnie do osób przeżywających trudności w małżeństwie, kryzys relacji, separację lub rozpad związku, ale także do wszystkich, którzy pragną modlić się o jedność i uzdrowienie rodzin.

5 dni temu













