04.06.2026r. Wieczorem kontynuowaliśmy uwielbianie naszego Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Obecny wśród nas, w bogato zdobionej monstrancji, wśród kwiatów, pięknie się prezentował na tle kapliczki. A w kapliczce Matka Jego Maryja, zawsze gotowa nam towarzyszyć… Śpiewem i modlitwą oddawaliśmy chwałę i cześć naszemu Panu. Na zakończenie, otrzymaliśmy błogosławieństwo i pożegnaliśmy się śpiewając kołysankę na….Dobranoc!