„Wiara zwyciężyła”. Radni z Białegostoku jednogłośnie za religią w szkole
1 rok temu
Zdjęcie: Opoka
„Tak dla religii w szkole, tak dla wolności wyboru, tak dla wartości” – radni z Białegostoku jednogłośnie przyjęli stanowisko w sprawie lekcji religii w szkole. Podkreślili, iż religia odgrywa dużą rolę w kształtowaniu systemu wartości młodych ludzi.
Powiązane
Uśmiech Boga [FELIETON]
1 godzina temu
Pocztówka z wakacji !
2 godzin temu
70 lat kapłaństwa ks. Tadeusza Furdyny SDB
3 godzin temu
Serwis Radia Watykańskiego, 28 czerwca 2026
4 godzin temu



![Uśmiech Boga [FELIETON]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/GPT.jpg)









