W Warszawie trzeci Narodowy Marsz Papieski – w tym roku pod hasłem „W górę serca!”
Zdjęcie: Opoka
Pod hasłem „Sursum Corda! – W górę serca!” przeszedł w niedzielę w Warszawie III Narodowy Marsz Papieski. Wydarzenie rozpoczęła msza św. w bazylice Świętego Krzyża, skąd uczestnicy udali się na plac Zamkowy. Prezydent Karol Nawrocki jest honorowym patronem marszu.

8 miesięcy temu


![Bilans ofiar śmiertelnych trzęsień ziemi w Wenezueli wzrósł do 1430 [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13068181.jpg)




.webp)







