W najbliższą sobotę wielkie spotkanie Wspólnoty Caritas w Świątyni Opatrzności Bożej
Zdjęcie: Opoka
Ponad 2300 uczestników pojawi się 20 września na Ogólnopolskiej Pielgrzymce Wspólnoty Caritas. Tegoroczne spotkanie odbywa się pod hasłem „Szukajcie nadziei". „Pielgrzymka jest dobrą okazją, żeby ożywiać i umacniać miłość. Niech będzie czasem wdzięczności Bogu za dobro, które się dzieje" - podkreśla abp Tadeusz Wojda, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.

9 miesięcy temu


![Bilans ofiar śmiertelnych trzęsień ziemi w Wenezueli wzrósł do 1430 [+GALERIA]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/mid-epa13068181.jpg)




.webp)







