W Mikołajkach na Mazurach zamieszkał łoś. Burmistrz apeluje, żeby nie robić z nim selfie
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
Od kilku tygodni po ulicach Mikołajek spaceruje łoś – poinformował w środę w mediach społecznościowych burmistrz tego mazurskiego miasteczka Piotr Jakubowski. Zaapelował, żeby nie zbliżać się do dzikiego zwierzęcia, choćby w celu zrobienia selfie.
Powiązane
Serwis Radia Watykańskiego, 23 czerwca 2026
2 godzin temu
Polecane
XRP czy Chainlink: który altcoin ma większy potencjał?
2 godzin temu
Polityka klimatyczna UE to samobójstwo gospodarcze
2 godzin temu
















