W Lidze Narodów polscy siatkarze przegrali z Serbami 0:3
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
Polscy siatkarze przegrali z Serbią 0:3 (21:25, 19:25, 14:25) w ostatnim meczu pierwszego turnieju Ligi Narodów w Nagoi. To pierwsza porażka podopiecznych trenera Nikoli Grbica w tej edycji rozgrywek, wcześniej pokonali Francję 3:1 oraz Iran i Bułgarię po 3:2.
Powiązane
Pali się nasz kościół …
1 godzina temu
Serwis Radia Watykańskiego, 24 czerwca 2026
1 godzina temu
Wyrok to nie koniec. Więźniowie zdobywają dyplomy na KUL
3 godzin temu
Polecane
Hyperliquid zwolnił, ale zaraz odbije? Dwa ważne sygnały
3 godzin temu
















