W Gdańsku wypuszczono balony w hołdzie dla zmarłego Kamilka
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
Około 30 osób, głównie kobiety z dziećmi, zebrało się w sobotę na placu Solidarności w Gdańsku by uczcić pamięć zmarłego w poniedziałek Kamila z Częstochowy. Zapalono znicze i wypuszczono w niebo biało-niebieskie balony.
Powiązane
Słowo do Słowa, 24 czerwca 2026
6 godzin temu
Polecane
Bitcoin uzależniony od spółek AI? Zaskakująca analiza
5 godzin temu
XRP czy Chainlink: który altcoin ma większy potencjał?
10 godzin temu



![Patrzą przez okno i czekają. „Najbardziej boli, gdy nikt nie przychodzi” [REPORTAŻ]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_20260520_132149.jpg)














