Uznański-Wiśniewski już na miejscu. To pierwszy Polak na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej
Zdjęcie: Opoka
Załoga misji Ax-4 ze Sławoszem Uznańskim-Wiśniewskim weszła z kapsuły Dragon na pokład Międzynarodowej Stacji Kosmicznej w czwartek ok. godz. 14.25 polskiego czasu. Po ceremonii powitania pierwszy Polak na ISS niemal od razu zabierze się do pracy.

1 rok temu


![Uśmiech Boga [FELIETON]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2026/06/GPT.jpg)









