12 kwietnia 2026 r., w II Niedzielę Wielkanocy, czyli Niedzielę Miłosierdzia Bożego, w naszym kościele przeżywaliśmy odpust parafialny. Uroczystej sumie przewodniczył oraz Słowo Boże wygłosił ks. prałat Józef Stanowski, emerytowany proboszcz parafii i dziekan dekanatu Rzeszów-Południe. Liturgię swoim pięknym śpiewem ubogaciła grupa muzyczna pod kierunkiem pana Michała Bieleckiego.
Po Mszy Świętej odbyła się procesja eucharystyczna wokół świątyni, stanowiąca wyraz publicznego świadectwa wiary i oddania czci Bożemu Miłosierdziu. Licznie zgromadzeni wierni, z modlitwą i śpiewem na ustach, podążali za Najświętszym Sakramentem, prosząc o błogosławieństwo dla siebie, swoich rodzin oraz całej parafii.
Fot. Mirosław Dudek






![Nadzwyczajny konsystorz w Watykanie [Program]](https://s3.us-west-004.backblazeb2.com/wcn-media/2026/04/wfVYdJVv-shutterstock_2666910201-scaled-1-768x500-1.jpg)

.webp)









