Turniej WTA w Madrycie: Świątek awansowała do trzeciej rundy
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
Rozstawiona z numerem jeden polska tenisistka wygrała w piątek z Austriaczką Julią Grabher 6:3, 6:2. Jej kolejną rywalką będzie Amerykanka Bernarda Pera (nr 28.).
Powiązane
Serwis Radia Watykańskiego, 23 czerwca 2026
2 godzin temu
Polecane
XRP czy Chainlink: który altcoin ma większy potencjał?
2 godzin temu
Polityka klimatyczna UE to samobójstwo gospodarcze
2 godzin temu
















