"To, co robił, było motorem do zmian w jego życiu". Pochowano wolontariusza, który niósł pomoc w Ukrainie
Zdjęcie: Opoka
Bliscy, przyjaciele, także harcerze, władze miasta i poznaniacy, Polacy i Ukraińcy pożegnali w piątek w Poznaniu Marka „Misia”, wolontariusza, który pod koniec marca zmarł na Ukrainie po ostrzale transportu humanitarnego. Uroczystości pogrzebowe odbyły się na cmentarzu Sołackim w Poznaniu.

3 lat temu





![Szukasz Kościoła idealnego? Rozczarujesz się [FELIETON]](https://misyjne.pl/wp-content/uploads/2025/09/dnk-photo-PdXqqLO6jtw-unsplash-e1758086660125.jpg)








