Teobańkologia straciła konto na Instagramie. Ks. Teodor zaprasza w nowe miejsce
3 lat temu
Zdjęcie: Opoka
Założona przez ks. Teodora Sawielewicza Teobańkologia z nieznanych przyczyn straciła konto na Instagramie. 90 tysięczna społeczność przenosi się w nowe miejsce.
Powiązane
Wrocław i Opole: parafialne festyny rodzinne [+GALERIA]
58 minut temu
Obrona (מִשְׂגָּב misgab)
1 godzina temu






![Wrocław i Opole: parafialne festyny rodzinne [+GALERIA]](https://oblaci.pl/wp-content/uploads/2026/06/festyn_rodzinny-69.jpg)










